دانلود کامسول comsol

نتایج / ایجاد گزارش

انتشار گزارش‌های مدل شما از نرم‌افزار

مدت زمان: 1:52

در این آموزش بررسی خواهیم کرد که چگونه یک گزارش از مدل ایجاد نماییم و آنرا منتشر نماییم. در اینجا ما مدل آموزش حل شده ی فرکانس تشدید اتاق را داریم .

اگر بخواهیم یک گزارش جامع از این مدل ایجاد نماییم، می توانیم از ایجاد کننده ی گزارش کامسول استفاده نماییم. برای انجام این کار ، می توانیم به نوار نتایج بروم و روی دکمه ی Report کلیک می کنیم.( چند قالب برای گزینش داریم، یک گزارش خلاصه، متوسط، و سپس گزارش کامل و همان گونه که نام ها گویا هستند این گزارش ها آنها بر اساس حجم محتوایی که در گزارش تولید می کنند با یکدیگر متفاوت اند. همچنین می توانید یک گزارش کاملاً ویژه ایجاد نماییم. ما Complete Report را انتخاب می نماییم)

در پنجره تنظیمات ، شما روی Preview Selected یا Preview All برای ایجاد یک پیش نمایش از گزارش می توانید کلیک کنید و پیش نمایش در کنار پنجره گرافیکی نشان داده می شود.همچنین می توانیم برچسب گزارش را تغییر دهیم و همچنین چندین گزینه برای فرمت گزارش داریم. از طرفی ، می توانیم اندازه و نوع عکس ها را که در گزارشمان ایجاد شده کنترل نماییم و یا تیک گزینه ی Disable image generation را بزنیم، بنابراین اگر بخواهیم هر تغییری را که در تنظیمات ایجاد می نماییم بازنگری کنیم ما می توانیم این کار را به آسانی و با سرعت انجام دهیم. اکنون ما تنظیمات ایجاد گزارش را به پایان رساندیم. بنابراین در نهایت روی Write کلیک می کنیم.

می بینید که فایل به صورت html ایجاد شده است .

می توانید این کار را دوباره با فایل Microsoft Word.docx انجام دهید :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *