مقدمه: این استارت آپ با همکاری مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر مشغول به فعالیت می باشد.  هسته فناوری این مجموعه به کمک تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر فعالیت می نماید. جهت مشاوره و انجام پروژه های شبیه سازی با نرم افزار کامسول comsol  می توانید  انجام پروژه های خود را به قیمت مناسب به گروه شبیه سازان امیرکبیر بسپارید. قیمت انجام پروژه کامسول  متناسب با حجم پروژه می باشد.

بهترین قیمت ها و بهترین متخصصان در زمینه انجام پروژه شبیه سازی کامسول comsol را می توانید از این مجموعه درخواست نمایید. در صورت درخواست پروژه   کلاس خصوصی و .. به آدرس ذیل واقع در دانشگاه حضور به هم رسانید و یا اینکه با شماره تماس یکی از دانشجویان دکتری امیرکبیر به شماره ذیل تماس حاصل فرمایید

تلفن:  02164543462     09022113687


آدرس: تهران خیابان ولیعصر(ع)،دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی مکانیک، طبقه منفی یک،  مرکز نوآوری، گروه شبیه‌سازان امیرکبیر

Shabihsazanak@gmail.com

تعدادی از موضوعات مورد پذیرش

انجام پروژه کامسول انجام پروژه کامسول انجام پروژه کامسول     مدل‌سازی پروژه‌های مکانیک در کامسول مالتی فیزیک

هرچه شبیه‌سازی‌های قطعات و مونتاژهای مکانیکی دقیق‌تر و واضح‌تر انجام شود. احتمال شکست و تأخیر در تولید کاهش پیدا می‌کند، و برای شبیه‌سازی‌های دقیق و مطابق با دنیای واقعی، این به معنی در نظر گرفتن همه‌ی پدیده‌های فیزیکی گوناگون، که روی سیستم مکانیکی شما و اجزای آن اثر می‌گذارند می‌باشد. با ارزان شدن منابع محاسباتی و افزایش توانایی‌های آن‌ها، شبیه‌سازی تبدیل به یک قسمت استاندارد در جریان کاری مهندسان شده است.

به‌پشتوانه‌ی مش‌بندی قوی و صحیح و الگوریتم‌های حل، ما در کامسول گروهی از ماژول‌ها را برای تحلیل‌های سازه‌ای تهیه دیده‌ایم، که شامل تحلیل‌های الاستیک خطی و دینامیک چندجسمی قطعات و مونتاژها، بعلاوه، توانایی‌های مدل‌سازی مواد غیرخطی می‌باشد. این‌ها شامل مدل‌های مواد الاستوپلاستیک، ویسکوپلاستیک، خزش،  و هایپرالاستیک، بعلاوه آن‌هایی که مربوط به کاربردهای مکانیک خاک‌اند، می‌باشد. این‌ها می‌توانند با ماژول‌های دیگر مسائل مکانیک ترکیب شوند، مثل انتقال حرارت، برای شبیه‌سازی تنش گرمایی تغییر شکل، صوت، برای شبیه‌سازی انتشار موج صوتی در جامدات و سیالات، و تحلیل خستگی ناشی از بارهای با فرکانس‌های کم و زیاد.

مدل‌سازی میدان‌های تنش سازه‌ای و کرنش‌ها، از قیدهای فیزیکی، بارها و نیروها، اتصال‌ها و تماس میان اجسام، و ویژگی‌های ماده، اثر می‌پذیرد. حفظ پایداری فرآیند مدل‌سازی با، همگام‌سازی، وارد کردن یا ایجاد هندسه، اضافه نمودن و اصلاح ویژگی‌های ماده، تعریف فیزیک‌ها و شرایط مرزی، مش‌بندی هندسه، اجرای تحلیل، و پس‌پردازش نتایج شما صورت می‌گیرد. ما به دنبال یک تعادل کامل میان قابلیت و سادگی استفاده هستیم.

“کامسول کاملاً با جریان کاری مهندسان مطابق می‌شود. مهندسان یک طراحی را از یک CAD یا ECAD، وارد می‌نمایند، آن را تحلیل و سپس پس‌پردازش می‌کنند، در نتیجه قادرند طراحی را برپایه آن تحلیل بهینه نمایند.” کامسول چندفیزیکه با بیشتر پکیج‌های CAD سازگار است که باعث ایجاد همبستگی میان مدل‌سازی CAD و شبیه‌سازی چندفیزیکه شده است و در نتیجه همکاری میان اشخاص سرعت بخشیده می‌شود.

در حال حاضر قدرت حقیقی نرم‌افزار توانایی ادغام فیزیک‌ها، که برای دسترسی شما در کامسول مالتی فیزیک قرار داده شده است، می‌باشد، مثل برهم‌کنش‌های پیزوالکتریک و موج صوتی با سازه، جفت‌شدگی‌ الکترومکانیک، برهم‌کنش سازه-سیال، و تماس گرمایی و الکتریکی. اغلب یک مدل چندفیزیکه تنها شبیه‌سازی قابل قبول برای مسائل مکانیک در دنیای واقعی می‌باشد.

پیشنهاد روش یادگیری و انجام پروژه کامسول

بهترین منبع یادگیری کامسول سایت شرکت کامسول می‌باشد. مطالب موجود در این سایت به همراه Help داخل نرم‌افزار یک منبع کامل برای دانستن هر چیری است که شما در زمینه‌ی کار با نرم‌ افزار کامسول نیاز دارید. اما مسأله ای که وجود دارد این است که استفاده از  این سایت غنی برای کاربران ایرانی تحریم شده و برای استفاده‌ی کامل از امکانات آن نیاز به لایسینس نرم افرار می‌باشد. سایت کامسول یار سعی دارد علاوه به در دسترس قرار دادن برخی اطلاعات مفید این سایت مطالب آن را برای استفاده‌ی کاربران ایرانی ترجمه نماید که این مطالب شامل فیلم های آموزش شرکتی نرم افزار کامسول (COMSOL Multiphysics) به همراه فایل تمرین قابل دانلود، معرفی قابلیت‌ها و امکانات کامسول، پروژه‌های آماده در رشته‌های مختلف به همراه فایل قابل دانلود، pdfهای آموزشی، می‌باشد.در هر صورت بعد از این مراحل در صورت تمایل می توانید  مشاوره و  انجام پروژه شبیه سازی کامسول خود را ما بسپارید . بعد از بررسی چند ساعته  قیمت انجام پروژه کامسول متناسب با حجم پروژه بعد از ارزیابی و به شماره تماسی شما اعلام می گردد

آیکون کامسول comsol